bu notbuk alınır mı?

darty.com.tr

acerdan korkuttular beni aman alma diye. kötü de görünmüyor. yerinde de inceledim iyi gibi?

alınmaz.

en azından bu siteden alınmaz, çift çekirdek yazıyor resmen...
  • togi  (23.12.09 23:30:21)
acer kullanan biri olarak söyleyebilirim ki acer'dan korkmana neden olacak hiçbir neden yok. acer bir bilgisayar firması hatta en çok kullanılan 3 bilgisayar markasından biri. dell ve hp'den sonra. diğer firmalar gibi elektronik eşya kökenli vesaire değil yani. özellikleri iyi görünüyor ama aletin nasıl olduğunu bilemem. ama acer için korkma derim rahatlıkla.

edit: internetten alma bu arada.
  • orion ares  (23.12.09 23:30:59 ~ 23:31:48)
acer kullanıyorum, memnun değilim, he hp falan kullanmadığıma şükrediyorum o başka...

ama o linkteki bence hiç alınmaz.
  • cedric  (23.12.09 23:32:42)
acer kullanıyorum 2 yıldır çok memnunum. www.pcdepo.com dan almıştım bisorunda yaşamadım bide oraya bak istersen

  • recireci  (23.12.09 23:35:17)
modeli ne olursa olsun nerede satılırsa satılsın kesinlikle acerden uzak dur. bir defaya mahsus biraz yoğun çalışma sonrasında (72 saat aralıksız download-ms word) her defasında en az 1,5 ay (30 iş günü) olmak üzere 9 defa servise gitti ve sonuçta bilgisayar benden çok serviste durdu.alacaksan asus al yok dersen toshiba al.....

  • oksecy  (23.12.09 23:46:47)
acer'in bi sorunu yok da... 1000 liradan fazla verecen ve pentium cift cekirdek gibi pek tutmamis bir teknoloji alacan... ayrica pil kac hucre yazmamis, kac kilo yok. yerinde gorup sorular sormadan alma bence

  • no avalon  (23.12.09 23:47:09)
Acer 6930G ile bu satırları yazıyorum. HD pornolarımı takılmasız izliyorum. Crysis ve Oblivion full ayarlar açık oynuyorum. Memnunum.

  • pichoscosama2  (24.12.09 00:42:57 ~ 00:43:31)