Turşuya duyulan büyük aşk

ArkadaşIar özellikle kış aylarında inanılmaz derecede turşu yiyiyorum. Öyle böyle degil, markette alıyorum kavonozu elime, kasadan boş kavonozu geciriyorum, eve gidene kadar dayanamıyorum. Bir de bulgura karşı böyle bir durumum var. Her öğün yerim, normal mi bu?

hamileysen evet :)

  • cekilmis gayfe  (01.01.17 22:37:31)
Normal diyecek bir suc ortagimi lazim?o tuzu o vucuttan nasil cikaracaksin birde market tursusu sade kimyasal falan .cevap veriyorum.anormal.

  • duptıs  (01.01.17 22:39:15)
su soguklarda acili lahana tursusu gibisi yok gercekten. ama marketten alma.

  • alperz  (01.01.17 23:49:02)
sağlık açısından zararı olabilir, ona bir şey diyemem ama turşuyu çok sevmek ve sürekli yemek istemek kesinlikle normal. turşu über alles

  • der meister  (02.01.17 00:15:21)
Bulgur b12 eksikliğine işaret ediyor olabilir. Benim ayda bir yaptırdığım iğne vakti geldiğinde deli gibi ekmek, poğaçacı falan istiyor canım.

  • manuel mandalina  (02.01.17 00:18:26)
ya arkadas gece gece naptın yaaa:) bence de normal cogzel bişiy

  • galandar kostumu  (02.01.17 01:26:19)
Buyuk ihtimalle normal degil. Bir seyin eksikligi olabilir. Doktora gorunun.

  • rusyalı kozmonot  (02.01.17 20:53:58)