uyurken müzik dinlemek

uyurken klasik müzik dinleyen varsa kimi, neleri dinler, nası yapar, sabaha kadar mı dinler, bi bilgilendirebilirseniz, anılarınızı paylaşabilirseniz sevinirim

Trance dinlenir. Chillout dinlenir. 2 saate yakın dinlerim, sonra uyumuş olurum salyaları akıta akıta. Çok etkilidir.

Vibrasphere ile başlayabilirsin bence.
  • türk kelekom  (23.12.09 22:45:15)
(bkz: jeff buckley)

  • poekmon  (23.12.09 22:50:05)
triphop (kesinlikle)

  • bore  (23.12.09 22:51:12)
sabah kalkınca dinç olma durumu oluyor mu yoksa aynı sürünme devam mı peki, yada bi değişiklik bişi oluyor mu

  • notinhere  (23.12.09 22:53:54)
daha çok mozart bach gibi şeyler dinlemeyi düşündüm ama

  • notinhere  (23.12.09 22:55:51)
Pek bir değişiklik olmuyor uykuyu almak adına. Ama sende yatağa girince hemen uyuyamayan insanlardan biriysen(benim gibi) mecbur bir hamledir bu. Ama uyuduktan sonra döndükçe kulaklık ağzına burnuna takılıyor orda uykuya ara veriyorsun. Ben de uyurken trip-hop dinlerim evet.

  • serbetci  (23.12.09 22:59:11)
uzmanlara göre uyku kalitesini bozuyorumuş fakat kafa dolu olunca uykuya dalmak zor oluyor. O yüzden bir ses lazım. Ben Ludovico Einaudi, Neil Young tavsiye ederim. Rahatlatıyor valla adamı.

  • wrangle  (23.12.09 23:26:13)
valla herkesin zevki kendine... orneklemek icin kendimi kullanacam ayip degilse, ben black metal dinleyerek uyuyorum. yalan degil, gercek. hem de boyle brutal vokal filan. siz de mesrebinize uygun bi$i bulursunuz.

uyurken klasik muzik dinlesem, chopin'den nocturnes dinlerdim :) hatta dur dinliyim :p
  • no avalon  (23.12.09 23:28:24)
hani derler ya bebeklere klasik müzik dinletin, zekaları daha çok gelişir diye, bu saatten sonra dinlesem bişi olmayacak ama bi deneyeceğim :)

  • notinhere  (23.12.09 23:38:19)
zekan gelişsin diye klasik müzik dinleyerek uyuyacağına, yatmadan önce aç iki satır klasik romanları oku. o garantili hem, zekan değilse de ifaden gelişir.

  • letranger  (24.12.09 01:16:21)
ipod touch veya iphone varsa ''sleep machine'' gibi harika bir uygulama var. Her ne kadar müzik içermesde fırtına+şömine ikilisi ile 15 dk da sızıyorum.Timer ile de kapanıyor.

  • murder of neon  (24.12.09 01:22:07)
  • kayip ruh  (24.12.09 01:42:18)