[]

Saldırıyı Yapan

Kendini yaralayıp yaralı süsü verip oradan çıkmış olabilir mi?

Başka türlü oradan çıkması imkansız gibi geliyor bana.


 
kendini yaralamasina gerek yok ki yara almamis biri gibi de cikabilir. herkes yaralanmadi sonucta.


  • robokot  (01.01.17 19:07:06) 
yarasız da çıkabilir. silahı at ve çık çok basit.


  • cekilmis gayfe  (01.01.17 19:09:23) 
Leon filmi değil miydi bu?

Olmaz öyle şey.
  • dissendium  (01.01.17 19:12:38) 
Herkes yere yatmış zaten orada. engel olabilecek kimse yok. geldiği yerden geri dönebilir... Çok organize iişler bunlar. adam defalarca girip çıkmış ki çok rahat nerede yapacağını biliyor. bir de ikinci adam var diyorlar..


  • gotic  (01.01.17 19:15:37) 
katil silahıyla mı kaçmış bilen var mı? yoksa silahı bulundu mu? birde arabayı hiç mi gören olmamış. peşine düşen olmadı acaba?


  • for day to break  (01.01.17 19:32:08) 
Ya çok yakında karakol var hatırladığım kadarıyla. Böyle bir saldırıdan sonra oradan yetişilmesi 1-2 dk geçmez diye tahmin ediyorum. Nasıl kaçtı bu adam?


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (01.01.17 19:37:44) 
Karakol değil polisevi var. İSTAnbulun göbeğinde profesyonel bir saldırıdan bahsediyoruz. ne yapacaktı? denize mi atlayacaktı çabuk yakalasınlar diye.


  • ikcı  (01.01.17 19:40:18) 
@for day haberlere göre silahı bırakmış. silahta balistik incelemeler yapılııyormuş.


  • gotic  (01.01.17 19:54:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.