samsung smart tv kullananlar

ne youtube'u ne de tv kanalları izleyebiliyorum smart hub üzerinden. samsung'u arayıp kanadığımda adobe desteğini çekti bizden ondan bu sıkıntı dediler. ulan sanki yumatu aldık samsungsunuz siz desteklettirin kendinizi mal mısınız falan diye şarladım adama. ha bu arada yunanistan'da samsung smart tv kullanan arkadaş youtube'a girebiliyor ve türk kanallarını izleyebiliyor. ama ben izleyemiyorum. youtube'da html 5 hatası veriyor, tv kanallarında video oynatılamıyor mu ne yazıyor.

çok uzattık soru şu, sizde bu problem var mı? çözümü var mı bu işin?
smart tv smartlığını yapamayacaksa çöpe atalım niye o kadar para sıvadık anlamadım :/

teşekkürler, iyi yıllar dilerim

Daha yeni smart tv aldım Samsung, böyle bir hata yok. Youtube'den falan izlenebiliyor sorunsuz. İstersen bir güncelleme falan var mı ona bak

  • giovanne  (01.01.17 15:49:18)
güncelleme yok. adobe desteğini çekmiş ondan açmıyor dedi bana samsung müşteri hizmetleri.

  • cekilmis gayfe  (01.01.17 15:59:57)
Sallamış gibi geldi bana. Benim de Samsung Smart Tv, ben de nasıl var o halde?

  • giovanne  (01.01.17 16:22:25)
Yani ayrıntılı bilgi için tv modelinizi vermeniz iyi olur.

  • atom karincanin torunu  (01.01.17 16:35:46)
kime vereyim atom karınca?

  • cekilmis gayfe  (01.01.17 16:40:15)
Youtube application yüklü mü¿ Web browser bi işe yaramıyor

  • uzletguzin  (01.01.17 20:41:42)
uzlet app yok. nasıl edinirim? birkaç app var digiturk play tv, vimeo, trt falan
www.alphatv.gr sitesinde canlı yayını izleyebiliyor musunuz? bu youtube'dan daha önemli.

  • cekilmis gayfe  (01.01.17 20:44:06)
youtube için app var. onu kurman lazım.
browserdan izliyorsan browserları hiçbir zaman bilgisayardaki gibi çalışmadı bildiğim kadarıyla.

  • sutlu nescafe  (01.01.17 21:33:25)