çok sıkı bi bilgisayar sorusu bilene bin lira

arkadaşlar şimdi işlem sırasını detaylıca anlatıyorum bir çözümü varsa gözünüzün yağına ekmek banarım

1- tarayıcıdan bir kodu kopyalıyorum
2- word açıp oraya yapıştırıyorum
3- wordden kesip alıyorum ve tekrar tarayıcıda bir yere yapıştırıyorum
4- word dosyasını kaydettim sanıp bilgisayarı kapatıyorum
5- sabah açtığımda word dosyasının boş olduğunu görüyorum meğerse kopyala/yapıştır yerine kes/yapıştır yapmışım.

şu an o koda çok ihtiyacımız var ve kayıp. ne yapılabilir

denedin mi bilmiyorum ama işini görebillir : support.microsoft.com

  • MiraTaurus  (01.01.17 14:12:35)
eğer o kesme işleminden sonra başka bir copy veya cut yapmadıysanız büyük ihtimal o bilgi RAM'dedir.

aşağıdaki programı indirip bir bakın bakalım. çıkabilir.

www.freeclipboardviewer.com
  • mr.goodcat  (01.01.17 14:16:56)
dosyanin eski versiyonu kaydedilmis ise su its.uiowa.edu sekilde geri yukleyebilirsin.

  • emrahday  (01.01.17 14:31:12)
tarayıcı geçmişinden bulabilirsin, biraz araştır hangi linklere girdiğin hepsi kayıtlı.

  • benyamo  (01.01.17 15:16:10)
office 2013 mü kullanıyorsunuz, bilmiyorum ama word'ü açıp "dosya" sekmesine tıklayın ve oradan da "kaydedilmemiş belgeleri kurtar"ı tercih edin. oradan çıkan listede en sonki kaydetmediğiniz dosyayı seçin ve açın, hepsi bu.

image.prntscr.com
  • m e b  (01.01.17 15:24:21)