[]

png ve jpeg dosyalarını pdf e dönüştürme

elimde ekran görüntüsü alınmış büyük boyutta(tanesi 20mb gibi) resimler var.
Ben bunları birleştirip pdf de kalitesi bozulmadan tek çatı altında toplamak istiyorum.

google da yazdığımda önüme çıkan sitelerden denediğimde sonuç şu oldu:

prntscr.com

kaliteleri bozuldu yani.

bunu kalite bozulmadan yapabileceğim program yada online site var mı acaba?

 
Word .pdf olarak kaydeder.


  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (31.12.16 21:22:50) 
word e atmayı denedim çok büyük kalite kaybı oluyor
resimler ekran alıntısı olduğu için biraz uzunca.

  • basond  (31.12.16 21:41:58) 
foxit reader word,jpg,png vs. yi pdfye kaliteli olarak çeviriyor. 20 mb.lık dosyayı nasıl çevirir bilemiyorum. resimleri tek tek çevirdikten sonra smallpdf(gogullayın)de birleştirebilirsiniz.


  • konstantin dimitric  (31.12.16 22:29:56) 
Photoshop varsa o da olumlu. Yoksa ben de ceviririm istersen.


  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (31.12.16 22:40:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.