Biri var, gözleri yeşil gibi. Sizce bu iş olur mu?

Merhabalar,
Hepinize çok güzel günler diliyorum.

Açıkçası destansı bir duyuru/soru yazıyordum buraya... Detaylar olaylar vs...
Fakat yazarken farkettim ki aslında hiçbirisi herhangi bir önem taşımıyor onların. Sildim hepsini.

İşin özeti,
Ben bir adamdan hoşlanıyorum.
Ve o belki farkında olarak belki de olmayarak bana çok karışık sinyaller gönderiyor.
Size burada iki hareketinden birini anlatsam "ooo o da sana yanık" dersiniz, diğerini anlatsam "niyeti yok" dersiniz.

Sanırım her zaman yapılan hatanın aksine, dayanak olarak olumsuz sinyaller alınmalı. Yazarken farkettim bunu, evet.

Dolayısıyla sorumu değiştiriyorum.
Şöyle sorayım;
Tanışma/başlama aşamasındaki bir mevzu için asıl önemli olan, dikkate alınması gereken karşı taraftan gelen olumsuz sinyaller midir?

Teşekkürler.

Olacağı olsaydı, sen bunu yazana kadar olmuştu. Olmamışsa olmayacaktır. Bence prensip budur, istisnalar her zaman mevcut olacaktır.

  • manuel mandalina  (31.12.16 15:02:33)
Bazen evet, bazen hayir. Nasil cozum sundum ama :p

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (31.12.16 15:06:04)
Adamı boşver. Bana gel. Benim de gözlerim yeşil. Bu iş olur.

Yani internetten sevgilin olacak adamı bize soruyorsan, bu da olur bence.
  • mewthree  (31.12.16 15:07:08)
@mm
evet, ama şüpheye düşmeden de aşk olmuyor galiba. başlarında en azından.

@cscc
çözüm şahane de evetin bazen yüzdesi daha fazla olmalı gibi.
başlığa değil soruma cevap için teşekkürler bu arada.

@mew3
anlamsızlığını farkedip soruyu değiştirmiştim oysa ki^^

aramızda sadece başlığa bakarak cevap yazan hainler var^^
  • neyleyim  (31.12.16 15:13:47)
üç evet ile devam etmen lazım, bir hayır çıkarsa ikinci görüşmeye çağırmıyor hain IK.

  • tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin  (31.12.16 15:22:26)
@neyleyim ya artik ben bir sekilde acilma taraftariyim bu konularda.

İcindekini soylemeyince onu kaybetmeyecekmissin gibi geliyor ama aslinda olay kazanamamak. Kazanamadiktan sonra bir anlami yok ki.
  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (31.12.16 15:40:41)
@cscc
yani haklısın da, bir avuç inciri berbat etmekten korkuyorum.
belli ediyorum elbette hoşlandığımı ama, deklarasyon şart mı pfff.
bir de iş yerinden birisi bu vs.
ben istiyorum ki, adam istemiyorsa bunu net şekilde belli etsin, bu kadar zor mu? değil.
çok net olmasa bile olur... ne bileyim, sağa sola çağırmasın... elime koluma dokunmasın...
hatta bir kadının bahsini geçirmesi bile yeter yani benim geri durmam için.

35+, aklı çok başında olmasa da görmüş geçirmiş, işinde gücünde insanlarız (:

ya da istiyorsa da net olsun yani.
2 güzel laf edip, pişman olmuş gibi duvarı örmeye devam etmesin kaldığı yerden.

kararsız da olabilir tabii, bu da bir ihtimal.
  • neyleyim  (31.12.16 15:55:55)
Abi anlat hareketlerini işte. Bence o farkında değil gibi:)

  • benaslindayohum  (31.12.16 16:11:07)
@neyleyim ben de net olma kismini sana yukluyorum :)

Her seyi acikca konusmak cok onemli. İki taraf da yarim agiz laflar edince o isin sonu sarpa sariyor. Sen onu yanlis anliyorsu, o da seni.
  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (31.12.16 19:32:16)