[]

Teb tav passport hızlı geçiş kampanyası

Bu kampanyadan yararlanmak için cepteteb kullanmak yetiyormuş, program qr code veriyor kullanmak için, bu kodla nelerden yararlanabilirim?

pasaport kontrolde tavın ayrı geçiş noktası var onda kullanılıyor da, onun dışında ilk girişte (bagaj xraylerinde), checkinde falan bu kampanya kapsamında yararlanabiliyor muyuz?

bilen eden kullanan var mı?

 
iç hatlarda güvenlik kontrolünde dış hatlarda da pasaport kontrolünde işe yarıyor. başka yok.


  • nrmnm  (31.12.16 15:07:07) 
dış hatlar ilk girişte teb passport giriş kapısında kullanabilirsiniz. aynı qr kodu sonrasında pasaport kontrolünde de kullanabilirsiniz. herbir kod yalnız iki kez kullanılabiliyor.


  • nacht des todes  (31.12.16 16:34:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.