[]

Kahve makinasından anlayanlar

Genelde americano, filtre kahve içeceğim ama arada bir canım isterse farklı bir şeyler de içmek isteyebilirim.
Bunlar bizdekinin yarı fiyarına olduğu için amazondan;
www.amazon.de
www.amazon.de
www.amazon.de

bu da tchibo.
www.tchibo.com.tr

Hiç anlamam. Siz ne dersiniz? Bütçe maks 200.

 
Kapsüllü makinalar pek canım isterse farklı şeyler içeyime göre değil.

Şöyle kullanabileceğin bir makina alabilirsiniz daha çeşitli olur.

www.delonghi.com
  • eeb  (31.12.16 01:22:04) 
ilk üçü gusto. alırken sizi üzmez ama kapsülleriyle iyi geçirirler. 1 kahve maliyeti yaklaşık 3 tl olur. sütü de içindedir.

tchibodaki ise kapsülü yaklaşık 1 tlye gelir. sütü içinde olmaz. eğer sütlü kahve içecekseniz tchibonun sütlü olan modelini tavsiye ederim. ben evde kullanıyorum açıkçası fiyat performans olarak en iyi ürün bu diyebilirim. sütünü koyuyorsun cappucino yapıyor kendisi.

bütçem yok diyorsanız süt köpürtücü ile tchibo nun linkini verdiğiniz ürününü kullanabilirsiniz ama uğraştırır.

eeb'nin linkini verdiği ürün tipi ise kullanımı gayet zordur. bende az kullanılmış o tip bir ürün var isteyene satayım. delonghi marka süt köpürtücüsü içinde olan model. ama söyleyeyim ona uğraşmak gerekiyor. tchibo işi çözmüş ama kahve başı 1-1,5 tl maliyeti var. delonghi kapsülsüzü alırsanız maliyet dip yapar. 30-40 kuruşa gelir kahvenin tanesi.
  • ozdek  (31.12.16 09:20:40) 
Kapsül değil çekirdek kahveyi öğüten ve yapana bakın derim. Kapsülde markaya bağlı kalırken diğer türlü istediğiniz her şeyi deneyebiliyorsunuz. Benim makinem philips saeco xsmall. Rutin temizliğini yapmak gerekiyor ama ben çok memnunum.


  • jazzabel  (31.12.16 10:14:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.