[]

Gürcistan Gezi Rotası

Merhaba,

Gürcistan için kabataslak bir gezi rotası çıkardım da, kafamda bazı sorular var.

Ermenistan'a da geçmeyi planlıyorum, ondan aslında Gürcistan'a ayırdığım vakitten biraz kısmam da gerekiyormuş gibi hissediyorum ama durum şu:

2 gün Tiflis
1 gün Mtskheta
1 gün Davit Gareja (bu iki yer Tiflis'ten günübirlik geziler şeklinde)
1 gün Kakheti'ye gitmek istiyorum aslında, bir şarap bağı seçip oraya tadım ve tura katılmak istiyorum. Fiyatlar da epey uygun duruyor. Telavi'de mi kalmak mantıklı? Ya da başka bir köy/şehir öneriniz var mı kalacak yer olarak bu bölgede?

Başka eklemek istediğiniz bir yer var mı? (Batum demeyin, oraya Karadeniz üzerinden giderim daha sonra diye düşünüyorum. Şu an çok uzaklaşmak istemiyorum bu bölgeden, zira yolum Ermenistan'a gidiyor...)

Teşekkürler.

 
2 gün tiflis yeterli bence de, müzeyi ve teleferikle çıkılan yerleri gezersiniz, taksilerle pazarlık yapmayı unutmayın.


  • valkin rockefeller  (31.12.16 03:09:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.