2016 yılı son dakika golü atar mı?

hani bir laf vardır şişman kadın söylemeden opera bitmez diye

eksisozluk.com

www.kizlarsoruyor.com

madisozluk.com

www.deniyorum.com

boruses.tumblr.com

www.ktusozluk.com

2016 tc nin en kötü yılı geçti fetö darbesi pkk canlı bombaları işid 3 milyon suriyeli mülteci daha birçok sorun 1 gün sonra 2016 bitiyor hani diyorum bir deprem darbe olura bir göktaşı çarpar o da çarpa çarpa tc ye çarpar yani 2016 bir son dakika golü atar mı ha diyelim atmadı sorun yok 2017 de girecek goller sırada kalede kova kaleci akp olduktan sonra daha bu ülke çok gol yer

şişman kadın söylemeden opera bitmez lafının konuyla ilgisini anlamadım. bi de neden farklı farklı bi çok yerden aynı söz için link attığınızı :)

  • isimsiz uye  (31.12.16 00:07:27)
peygamberimiz kıyamet hadislerinde olayları anlatırken tesbih taneleri gibi olacaklar demiş. 2016 tam o tesbih tanelerinin başlangıcı. daha da devam edecek. bundan sonra daha çok şeyler olacak...

  • gotic  (31.12.16 01:55:08)