emekli promosyonları açıklandı ama anlamadım

şimdi bu verilecek olan maaşı 1000-2000 tl arasından olanlara 375 tl lik paralar. yılda bir kez mi verilecek. yoksa 3 yıllık mı bu para ? şaka mı bu ?

3 yıllık değil sanırım. Ben yılda bir kez verilecek diye anladım.

Ayrıca bankayı kendin seçince verilcek promosyon ise bankadan kredi kartı almak veya en az 2 tane otomatik ödeme talimatı vermek şartı ile promosyon hak edilecekmiş.
  • premium hayat yan gel yat  (30.12.16 21:07:04)
ben 3 yıllık anladım.

  • yüzyıllık yalnızlık  (30.12.16 21:09:44)
3 yıllık.

  • vayanasinisayinseyirciler  (30.12.16 21:32:23)
Yıllıktır ya

  • burya  (30.12.16 21:38:06)
2013 yılından beri dile getirilip bir türlü bitirilemiyordu. en sonunda geldi o da 300, 375 ve 450 lira olarak belirlendi 3 yıl için.

bankacı değilim, faiz oranlarından da çok anlamam. ama atıyorum bir emekli 1800 lira aldığını farz etsek maksimum 3 gün parası bankada kalsa yılda 36 gün eder 1800 lira için gerçekten belirtilen 375/3=125 lira normal midir biri söylesin.

evet paralar 3 yıllık. ayrıca 3 ay içerisinde ödenecekmiş, ben başta aileme güveniyorum. martın 31'inde biz alırız. o kadar şanslıyızdır:)
  • blue eyes white dragon  (30.12.16 21:39:04)
3 yıl önce benim valide emekli maaşını ziraat'ten denizbank'a taşıyınca denizbank 450 tl promosyon vermişti. Karşılığında maaşı 3 yıl bankada tutma ve kredili mevduat hesabı (ek hesap) açma sözleşmesi imzaladı.

O zamanlar bazı bankalar bu tür bireysel promosyonlar yapıyordu, emeklileri kendine çekmek ve mevduat toplamak için. Şimdi bu promosyon zorunlu hale geldi ve taban promosyon ücretleri belirlendi. Bankalar isterlerse bunun üstünde promosyon verebilir. Karşılığında maaşı 3 yıl aynı bankadan alacaksın. Bu promosyon tek seferlik, yani her yıl filan verilmiyor.
  • neyehbe  (30.12.16 23:04:03)