iş bankası milleri

Merhaba 160tl lik milimiz var, bu da yılbaşından sonra sıfırlanıyor mu,eğer öyleyse ne yapmamızı tavsiye edersiniz.

Maximillerin kazanıldıkları takvim yılının bitimini takip eden 2. yılın sonuna kadar kullanılmaları gerekmektedir, aksi halde süre bitimini takip eden ay silinir.

Dolayısıyla muhtemelen 160 liralık maximilinizin hepsi sıfırlanmayacaktır. Hepsinin sıfırlanması için 160 milin tamamını tek bir alışverişten kazanmanız ve bu harcamayı da 2014 yılının herhangi bir ayında yapmış olmanız gerekir, ki bu da imkansızdır. Demek ki milleriniz silinecek ama bir kısmı silinecek. Mesela 40 lirası gibi. Artık 2014'te ne kazandıysanız.

Ben ya hiçbir şey yapmamanızı öneririm ya da yakın zamanda gitmeyi planladığınız bir şehir varsa maximiles müşteri hizmetlerini arayıp 160 liralık bir gidiş dönüş uçak bileti almanızı öneririm.
  • mavikedi  (30.12.16 20:10:57)
Teşekkürler çok açıklayıcı bir cevap oldu. Sağolun.

  • rumpleteazer  (30.12.16 20:25:32)