[]

milli piyango

Carrefour larda milli piyango bileti satılıyormuş. Şimdi bu milli piyango bileti satan carrefour şubeleri resmi milli piyango satıcıları mı oluyor? Amorti biletleri bu carrefourlardan tahsil edebilir miyiz?
 
carrefour'u ziyaret edip bileti buradan değiştirdim, olay şu şekilde: içeride sigara tütün vs satan kişiler milli piyango bileti de satıyor. bu gişeler onların gişesi, sadece ön tarafta alan kiralıyorlar.

gidip "ben bilet değiştirecem" derseniz kuvvetle muhtemel sizi içerideki kendi dükkanlarına yönlendirirler.

bu arada amorti bilet değiştirirken 2.5 tl fiyat farkı veriyorsunuz, bir de süper bir biçimde ağız burun kıvırıyorlar :D
  • bonjurkes  (30.12.16 12:27:02) 
Sokaktakiler değişmediler uğraştırma bizi dediler


  • yemrem  (30.12.16 15:51:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.