[]

Modem sinyal yayıcı

Selam,

Okulda wifi var ama sadece modemin olduğu yerde çekiyor. Zemin+2katlı bir okul için modemin sinyalini yayacak bir zımbırtı önerebilir misiniz? Access point mi başka bir şey mi hiç bilgim yok.


 
access point alcaksınız her kata


  • masa penisi  (29.12.16 12:17:47) 
İyi bir marka Wlan Repeater (Sinyal tekrarlayıcı almanız gerekiyor belli mesafe aralıklarına.)

Bände Fritz Box var ama Türkiye'de bulunmayabilir. Nette aratınca bir çok marka çıkacaktır. Tplink iyi olabilir ya da bildiğiniz bir markanın ürününü alıp deneyebiliriz.

Apple Airport Express ya da daha iyi bir seçenek de kullanılabilir daha iyi bir seçenek aranırsa...
support.apple.com
  • osmanyueksel  (29.12.16 13:14:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.