31 Aralık akşamı İETT ve E5?

Merhabalar,

31 Aralık akşamı İstanbul'a uçmayı düşünüyorum. Birkaç sorum olacak:

1) İETT otobüsleri çalışır mı o gün akşam 10'dan sonra?
2) E5'in hali nice olur, daha önce deneyimleyen var mı?
3) Hava durumu biraz tedirgin etti ama cumartesi açacak sanırım, uçak seferleri iptal olur mu, trafik nasıl olur, öngörebilen, bilgisi olan varsa sevinirim.

Teşekkürler şimdiden.

otobüs çalışır çalışmasına da akşam 10'dan sonra zaten normal günlerde bile seyrek oluyor seferler. bir de bu sene cumartesiye denk geldi daha da erken biter. bir kaç hat var onlar 24 saat çalışıyor zaten.

yılbaşının ekstra bir trafik yarattığını hatırlamıyorum. e-5'te falan sorun olmaz yani ama caddebostan sahili, bağdat caddesi, beşiktaş, taksim vs.de trafik olması için cumartesi olması yeterli zaten yılbaşı olmasına gerek yok.
  • nrmnm  (28.12.16 18:51:46)