Turkcell TV'yi önerir misiniz?

Önerir misiniz?

Şu an digiturk kullanıyorum. film, dizi, belgesel kanallarıyla birlikte.
en uyuz olduğum nokta azıcık rüzgar esse yayın gidiyor. Turkcell TV internet yayını yaptığından böyle bir problem yokmuş. ama diğer özellikleri nasıl bilmiyorum.

Turkcell Superonline Fiber paketi ile 2 yıllık hediye olarak geldi tüm kanallar açık kayseri'de rüzgarın bol olduğu bir semte oturmama rağmen daha kesildiğini görmedim internet bağlantınız ile alakalı bir durum sinema kanalları digiturk kadar kaliteli elbette değil ama idare etmezde değil belgesel kanalları oldukca doyurucu eşim digiturkte muzik kanalı bulamazdı bunda oyle bir durum yok ileri geri sardırma ,6-7 saat kadar geriye gidip seyretme,saklayıp daha sonra seyretme ve benim en cok sevdigim kanal icinde kucuk bir ekranda baska bir kanala bakma dün beşitaş macını seyrederken kucuk ekranda liverpolu seyrettim mesela
Tavsiye ederim

  • melsam1967  (28.12.16 13:52:07)
bu konuda güncelleme yapmak lazım. ücretsiz kanalların hepsi gitti.4,9 olan fatura 14,9 a cıktı. öperim böyle hizmeti internetten turkcell tv hizmetinizide iptal edemiyorsunuz kapattırmak için mecburen bayiye gitmek lazım.

bilginize.

pozitif yönler
*ücretsiz ingiltere ligi
*12 saat geri alabilme
*kayıt edebilme

negatif yönler
*kanal geçişleri yavaş
*kafalarına göre kanal ekle çıkar olabiliyor
*internet gitti mi tv gidiyor

ücretsiz uydu varken her ay para vermek gereksiz. turkcell bana 4.90 a verdiği için kullanıyorum.nşa da 15 lira olması lazım.
  • prezarlatif  (28.12.16 13:52:09 ~ 03.01.17 17:40:42)
Rüzgardan yayın gidiyorsa çanak montajında bir sorun olabilir, ya çanak uyduyu yeterince görmeyen kör bir noktaya monte edilmiştir ya da yönü yanlıştır, düzelttirebilirsiniz.

  • mikro patlama  (28.12.16 14:05:10)
verdikleri kutu aşırı dandik 1 kanal değiştirmek için net 15 saniye falan bekliyorsunuz, bizde yayın gitme gibi bişey olmuyor modeme bağladılar internet üzerinden izliyoruz ama kanal geçişleri ve kanal sayısının azlığı bir problem. annen baban tv8 izliyorsa tv8 yokmuş sürekli onu söylüyorlar. aylık 10 tl ye 24 ay için kitlediler bize totale bakınca bu hizmet için çok para

  • eja  (28.12.16 16:44:05)