[]

sözlük sizde de yavaş mı?

son bir saattir arada hata veriyor. vermediği zamanlar da çok geç açıyor başlıkları.
 
eved.


  • olips  (27.12.16 22:36:59) 
Yavaş.


  • köstebek kurabiye  (27.12.16 22:42:11) 
ışidin iki askeri öldürmesi başlığını mümkün değil açamıyorum. vpn'li de denemdim mümkün değil açmadı


  • cekilmis gayfe  (27.12.16 22:46:07) 
Yavaş yavaş, üstelik türkiye'de değilim. Ciddi ciddi hiç duyulmaması için çaba gösteriliyor anlaşılan. Şu titizliği ve dikkati genel ülke yönetimine de yansıtsalar mis gibi oluruz aslında. Helal olsun ama bunu becerebiliyorlar en azından.


  • philus  (27.12.16 22:56:57) 
sadece sözlükte değil.yeni aldığım pc bir kaç gündür hata veriyor ve bağlanmıyor internete kesinlikle. bu eskisi canavar gibi giriyor. ki modem aynı modem herşeyi aynı ama net yok.proxy bilmem ne vs sayıklıyor. ki iki 3 gün önce hiç bi sorun yoktu.


  • vi veri veniversum vivus vici  (27.12.16 23:03:50 ~ 23:04:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.