[]

Fotoğraf Makinesi Nereden Alınır?

Merhaba,

Fotoğraf makinesini nereden almak daha uyguna gelir? Kampanya yapan yerler veya yararlanabileceğim başka başka kampanyalardan bilginiz varsa yazarsanız sevinirim. (BKM Express'le şu kadar indirim gibi...)

Teşekkürler.

 
forum.donanimhaber.com takipte kalın.


  • feel the blanks  (27.12.16 20:29:16) 
İstanbuldaysanız, Eminönü-Sirkeci de fotoğrafçılar çarşısı var.
sırf bu iş için yani o pasaj.
Oraya gidilip fiyat soruşturması yapılabilir.
  • kedidir o kedi  (27.12.16 20:33:26) 
fotoğrafium +1


  • kablelvuku  (27.12.16 21:13:57) 
Fotografium

Fotopazar

Cazipshop

Buralara bakmani oneririm. Online satis da var sirkecide dukkanlari da var.
  • halitkin  (27.12.16 22:01:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.