Müzik türü bulmaca

Şarkıların adına göre ya da dinlenilen müziğin ritmine göre türünü söyleyen bir uygulama ya da program var mı?

Biliyorum, zor bir şey istiyorum ama dinlediğim şarkıların türlerinin ne olduğunu detaylıca bilebilsem çok güzel olurdu. Teşekkür ederim şimdiden.

soruna tam cevap olmadı ama,
mobil uygulamaya şarkıyı dinletiyorsun adını buluyor www.shazam.com
last fm de parçanın türü yazıyor: www.last.fm
spotify da listeler var türlere göre play.spotify.com
  • AWD  (27.12.16 19:58:33)
spotify, haftalık keşif olayı ile söylediğiniz şeyi büyük oranda gerçekleştiriyor.

  • empty blank  (27.12.16 19:58:50)
Mp3tag programi bu konuda basarili.

  • halitkin  (27.12.16 22:03:38)