istanbul'dan izmir'e bisikletle gidebilir miyim?

bu muğlak soruyu şöyle somutlaşırayım:) sedona 310 yol bisikletim ve her türlü güvenlik,tamir aksesuarım var. bisikletle daha önce 30 km'nin üzerine çıkmadım. hedefim günde 50-60 km sürüp 5 günde varmak. yolculuk bandırma feribotundan indikten sonra başlayacak.

tecrübeli arkadaşlar bir yorum yapsa, ne dersiniz yapılır bir şey midir? daha önce aranızda giden, ya da tanıdığı giden var mı? nelere dikkat etmeli, hangi güzergahı kullanmalı?

şimdiden sağolun.

tabii ki gidebilirsin. benim uzun tur tecrübem yok ama bisikletforumda birçok konu bulabilirsin turlarla ilgili. göz atmanı tavsiye ederim.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (27.12.16 14:10:29)
Gidilir. 2 sene once istanbulda aktifpedaldan bisiklet satin aldim toplattim ve feribotla bandirmaya gecip oradan binerek 130 km kat ettim. Gece 12den sabah 9a kadar.

Ekipmanini saglam tut suyu bol tuket ve trafige dikkat et. Bir de benim gibi tek basina gece yolculugu yapma kopeklerden gina gelir. 6 kopek kosturmustu hic unutmam.
  • halitkin  (27.12.16 14:57:23)