Play station 4

ne piyasasını biliyorum ne bişey. canım çekti acayip, almak istiyorum.

böyle hediyeleriyle mediyeleriyle en uygun fiyata nerden alayım ben bunu?
çok az çeşit oynarım büyük ihtimalle, o yüzden 1tb falan lazım değil bana. hdd si küçük olabilir yani.

neyes dediğim gibi, ikinci el olur, 0 olur. yanındaki hediyelerle vs. en uygun yer neresidir?

2.el bak 2 kollu 1-2 oyunlu modeli boş sıfır fiyatına alırsın. Bilen bir arkadaşın ile bak ama.

  • gozu acik sevisen yahudi  (27.12.16 13:12:39)
bu alet bi kere alındı mı cok uzun yıllar boyu kullanılabiliyor. o yüzden almışken sıfır al bence.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.12.16 15:16:33)
aldim bir kosede duruyor oyle, 1tb modeli, tek kollu ve fifa 17 'li vereyim anlasirsak :) yer ankara

  • kamyonsans  (27.12.16 15:23:36)
N11 syd bilgisayar. 1022 tl ye geliyor 1tb türkiye garantili puanlar kuponlar düştükten sonra.

2. Kol amazon.de den 150₺

Oyunlar psn store january indiriminde çok uygun.

Toplam 1400₺ ye tr garantili 1tb + 2. Kol ve 5 adet üst düzey oyun alabilirsin.
  • shenergy  (27.12.16 16:41:07)