Duyurunun Geek'lerine Soru: Son Dönemin F/P Akıllı Telefonu

Merhabalar,

2 yıl önce burdan tavsiyelerle LG G3 almıştım, epey de memnun kalmıştım. Ama şimdi bozuldu ve sanırım değiştirmem gerekecek. LG G serisinin devamının kronik problemleri varmış sanırım, eledim o yüzden. iPhone 7 almıştım yurt dışından ama onu da 32 gb diye sattım, yetmiyor zira artık 32 GB. Daha yüksekleri de çok pahalı zaten, o kadar paraya değer mi karar veremiyorum. Samsung'un Galaxy ve S serileri malum, patlıyor. E ne alalım o zaman?

Şu an piyasada yer alan fiyat/performans açısından en iyi telefon marka ve modelleri nelerdir? Hangilerine bakayım?

Çok teşekkürler.

Xiaomi Mi5
Oneplus 3

bu ikisinden birini tavsiye ederim
  • masa penisi  (27.12.16 11:04:00)
Xiaomi Mi5 falan bozulsa burda yaptırabiliyor muyuz?

  • vejeteryanvampir  (27.12.16 11:08:13)
İthalatçı firma garantisi oluyor bildiğim kadarıyla

  • masa penisi  (27.12.16 11:08:37)
yaptırabilirsin, ithalatçı garantisi oluyor, en az 2 yıl garanti vermeden satış yapamıyorsun zaten türkiye'de.

xiaomi'nin bütün telefonları f/p açısından başarılı, boyutuna tipine göre karar ver bakıp. illa yeri yurdu belli olsun istiyorsan gm5 plus iyidir.
  • baba jo  (27.12.16 11:11:30)
GM 5 plus

  • amuzende  (27.12.16 11:31:07)
samsung j5'de cok iyi. sirf androidde havalar nasil diye 1800lik iphone 5s'i kuzene verip 1 haftaligina 850 liralik j5 kullandim.5s'le karsilastirinca

eksileri=goruntu kalitesi
artilari=fm radyo + kart destegi + harita destegi + buyuk ekrani + tek tusla tum ekranlari kapama
  • mayeskuel  (27.12.16 11:42:08)
www.hepsiburada.com

şu an bu kampanyada var. world cüzdanla 100 lira da ordan puan geliyor.
  • Cursed Chico  (27.12.16 11:47:15)
@cursed, sayfaya ulaşılamıyor?

  • vejeteryanvampir  (27.12.16 11:51:52)
Iphone 4s kullananlar bile hala memnu sayilirim telefonumdan diyor. O zaman cikan androidler du an kullanilmiyor. O yuzden yuksek kapasiteli iphone tavsiye ederim.

Iphone 5 kullaniyorum. Gecen yasadigim priz olayi disinda cok memnunum.
  • c1b2k3  (27.12.16 12:00:01)
amuzende+1.

  • babilbaligi  (27.12.16 13:03:38)