[]

Coldplay Munich konserine bilet nasıl alacağım?

Selamlar ahali, coldplay'in munich konserine gitmek istiyorum ancak bakıp biletlerin tükendiğini gördüm. Hiç yurtdışındaki konserlere gitmek için bilet almadıgım için nerden nasıl alınır bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri olursa çok sevineceğim.

www.ticketmaster.de ticketmaster.de sayfası.


 
bu sitede var mı bilmiyorum ama benim gitmek istediğim konser bileti tickets.de sitesinde satılıyordu. biletler de 5-6 ay önceden tükenmişti. destek kısmına yazdığımda bileti olup konsere gidemeyecek olanların sitenin ticketexchange sayfasında sattığını söylemişlerdi. konserden önceki gün bilet bulup gidebilmiştim ben. benzer bir servis bu sitede de vardır belki.


  • ontheroad  (27.12.16 02:27:19) 
harika bir site, satış yaptım aldım da.

www.ticketswap.com
  • VickVickyVale  (27.12.16 02:58:39) 
çok teşekkürler bu sitelere bakacağım .


  • the coolest dude  (27.12.16 10:14:10) 
Konserin facebook event ine bakmayi unutma. Cok bilet satiliyor.


  • kuehles blondes  (27.12.16 10:59:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.