bir haftadır george michael dinlemek

arada bazı grup ve şarkıcılara sararım. bu aralar da george michael'a sardım. yaklaşık bir haftadır şarkılarını dinliyordum. ne güzel şarkıları varmış, büyük şarkıcıymış falan dedim. bu sabah ölüm haberini alınca şok oldum. malum mu oldu nedir. size de buna benzer bir şey oldu mu?

david bowie

  • masa penisi  (26.12.16 19:59:10)
önümüzdeki 1 hafta tayyip mitingleri dinlesene bi kardeş

  • cekilmis gayfe  (26.12.16 20:05:00)
bana olmadı da arkadaşım amy winehouse'a sarmıştı malum hafta

  • isimsiz uye  (26.12.16 20:05:02)
benim dinlediklerim ömürlerine ömür katıyor, bob dylan'a nobel aldırdım

  • freebird5406_2  (26.12.16 20:06:36)
küçükken michael jackson'dan korkar bakamazdım tvde falan, bu fobimi (bkz: swh) yenip adamın şarkılarını köpek gibi dinler oldum. annem nasıl söyleyeceğini şaşırmıştı ölüm haberini. bütün bunlar bir iki ayda olmuştu. bu da böyle bi anımdır.

  • foseptik çukuru  (26.12.16 22:39:26)
Bi süre youtube dan tayyip videolarını izlesene bişey gözlemlicem :)
queen falan dinleyebilirsin.. george michael i yeni dinlediysen önereyim dedim :)

  • erty_ksk  (26.12.16 22:56:06)
aaa oldu. Yani sürekli dinlemedim de, 1 gün önce parça çaldığında adamı düşündüm. (Her seferinde yapmadığım bişey) Yani şarkıyı söyleyen adamın o olduğunu fark ettim o an. Ertesi gün de bu sabah oluyor.

  • neynep  (26.12.16 23:07:27)