Boyun ve sırt ağrıları

arkadaşlar selam, bana bir doktor önerir misiniz? dayanılmayacak hale geldi bu iş.
ağrı azalsın diye kütletmeleri de arttırdım, kopacak boynum artık.

boynumun sol tarafı ve sırtımda; kürek kemiğim ile omurgamın kesiştiği notkalarda müthiş ağrılar var.

mhtemelen bilgisayarla işim olduğundan ve oturmayı bilmediğimden kaynaklanıyor.
bana bir doktor söyleyin bu tarz şeylerde uzman oaln, gidip çözdüreyim artık.

masaj olabilir, alternatif bir şeyler olabilir, ameliyat bile olabilir farketmez.
isim verin bana :( lütfen :(

yüzme ve boyun egzersizi. doktor ne? doktor neye çözüm bulmuş.

  • xu  (26.12.16 17:08:24 ~ 17:08:37)
ortopedi de fizik tedavi de bakar. her hastanede var.
en azından git bir film çeksinler. muhtemelen boynunda düzleşme vardır -bende de var aynı sebeplerle. ama başka bir omurga sorunu, fıtık, disk kayması, kireçleme ne biliyim başka bir şey var mı onu bilemez kimse filmini görmeden, muayene etmeden.
sonrasında eğer düzleşmeden daha öte bir şey değilse : egzersiz, gerçekten yapacak başka şeyin yok boyun egzersizini zaten veriyorlar günde 50 kere yapıyorsun hareketleri, yastığa filan dikkat emteni söylüyorlar. ağrı kesicileri de içebilirsin -ben ülseretif kolit hastasıyım ağrı kesiciyi ölecek durumda değilsem kullanmıyorum. ama kalıcı çözüm pilates tarzı esneyecek açacak türde spor. sadece boyun egzersizi kurtarmıyor.
  • niye ama  (26.12.16 18:02:49)
şehir ?

  • elinde tivit  (26.12.16 19:03:44)