Tedavi amaçlı masaj

istanbulda yer önerir misiniz arkadaşlar?

sırt ve boyun ağrılarım çok arttı, rahatlamak için bir otelden masaj alayım dedim. gittim, kadının masajla bi alakası yoktu. elleyip mıncıkladı, derdi pompa falandı. yapmadım tabi ama masaj da boşa gitti bir işe yaramadı.

bu işler otelde olacak işler değil herhalde.
şöyle medikal bir yerler var mı? sırtımdaki boynumdaki ağrıları gidersin, ayda 3 kez 4 kez falan gideyim?

masaj yerine düzgün bir yerde pilates önersek iş görür mü? bana epey faydası oldu, bir yıldır bırakamıyorum.

  • babilbaligi  (26.12.16 12:30:59)
bir goz atin, belki birsey cikar:
www.google.com

  • viva paulista  (26.12.16 12:56:31)
Aksarayda Lalelide 3. sınıf bir otele falan mı gittin?:/ İyi bir otel veya spa merkezi tercih edersen güzel yapıyorlar, benim şimdiye kadar memnun kalmadığım bir yer olmadı.

Ama önce fizik tedavi uzmanına git derim. Belki fıtık vs başka bir şey vardır, bilinçsiz yapılan masaj ağrıları daha kötü yapar bu durumda.
  • peggy  (26.12.16 13:14:49)
@peggy, düzgün bir otel gibi gözüküyordu 4 yıldızlı biryerde

  • tchuck  (26.12.16 13:18:21)