katledilen iki cocuk

konu hassas biliyorum ama merak ediyorum. iki uc gundur internete girme firsatim olmadi, takip edemedim. bilginiz uzerine iki genc cocuk katledildi bu hafta, hem de en vahsice, insanligin namina yakismayacak sekilde. sinirlerim dayanmadi izlemedim videoyu.

yine malumunuz, cok hurmetli saray efendileri, olen iki cocugun, daha yasayacaklari onca seneleri ve yuzlerini aydinlatacak gulusleri olmasina ragmen aciklama yapmaktan; onu da gectim haberin yayilmasini bile istemediklerinden sansure basvurdular. en son inceleniyor denildi, gariban aileleri dahi haber alamiyorlardi.

neyse fazla uzatmayacagim, son gelismelerden haberi olan var mi? hizlica baktim ama pek birsey bulamadim. sozluk malum, akli olmayan fikir beyan ediyor. varsa bir kac link veya yorum memnun olurum.

Gercek.

Su iletisim caginda olayi eksisozluk.com haric her yerden gizlediler ya hakikaten helal olsun.
Adamlar ulkeyi bildigin kuzey koreye cevirdi
  • baldur2  (26.12.16 08:01:23)
Babannem bile ogrenmis. Ogrenmeyen az kisi kalmistir bana kalirsa.

  • fakyoras  (26.12.16 08:23:02)
@baldur2 ye ufak bir ekleme yapayım, ekşisözlük hariç sansürlendi filan değil. sözlük yönetimi o saatlerde serverların fişini çekmekle meşguldü.

  • luchetti  (26.12.16 09:55:31)
Yani o Kadar zaman hectic be hala aciklama you kimseden?

  • anne ben geldim ben godot hayirsizin  (26.12.16 10:15:30)
anne beni kurtar diye bağırdığı yok, ya annee diye bağırıyor ya da aaaa diye bir ünlem (Serter tas)

fethi Şahin abiii diye bağırıyor, belli ki isidli türk ile arasında bir yakınlık var. alev aldığında şaşırıyor, beklemiyor yanacağını.
  • no christ requires  (26.12.16 10:19:08)
yok. 4 gun oldu.

  • baldur2  (26.12.16 10:31:05)