[]

anormal pil kullanimi

telefonum samsung j7.
bir süredir bu uyarıyı alıyorum. gerçekten de daha senesi dolmayan telefon bir kaç saatte sarjin %50sini yiyiyor.

ne yapayim? whatsapp silip bir daha mi yüklesem?

mobildekiler icin: 1 uygulama (whatsapp) anormal pil kullanıyor diyor.

 
5% diyor?

Normal Androidin pil kullanımı grafiğiyle kontrol etmenizi tavsiye ederim, evet whatsappın gücelleğini kontrol ederek verileri temizle yöntemiyle de sıfırlayabilirsiniz.

Bunun dışında uygulamalardan geri tuşuyla çıktığınıza ve açık uygulamalar kısmını açıp uygulamarı zorla kapatmadğınıza ve yine smart bilmemne adlı uygulamada zorla ram temizliğini sık yapmadığınıza emin olun.
Çalışması gereken uygulamaları zor sonlandırmak yarardan fazla zarar getiriyor, örneğin whatsapp'ı zorla sonlandırırsanız, whatsapp yine de mesaj alıp göndermek için kendini sıfırdan başlatmak zorunda bu da batarya için daha maliyetli.
  • atom karincanin torunu  (26.12.16 00:02:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.