Hediye almalı mı?

Hayatım boyunca hep insanlara fazla değer verdiğim için kaybettim. Aynı hataları tekrar yapmak istemiyorum.

1 aydır görüştüğüm ilişki boyutuna gittiğim bir adam var. Yılbaşı için hediye almalı mıyım? Almazsam beklentisi varsa ayıp olacak. siz olsanız beklentiniz olur muydu? Peki 50-100 arası mı 100-200 arası mı olmalı?

Bir kazak parfüm fln çok mu klasik kaçar?

soruna direkt cevap değil ama erkeklerde hediye beklentisi veya neden hediye almadın tribi olmamalı diye düşünüyorum. erkeğim.

  • yons  (25.12.16 23:45:12)
erkek milleti bu kadar hediye meraklısı değil

  • masa penisi  (25.12.16 23:45:50)
bence o bir şey beklemez sen bekle

  • cekilmis gayfe  (25.12.16 23:46:08)
Bence alma. Alacaksan da 50 100 değil 0 50 falan olabilir. Kar topu küresi ne bileyim geyik modeli falan olabilir d&r tarzı yerlerde satılan. Tabi bu tarz şeylerin yanına bir de yeniyıl notu yazmak gerekiyor. O yüzden gerek yok bence. not: erkeğim.

  • ayin yazari  (25.12.16 23:46:32)
sktr et.

  • _goddard_  (25.12.16 23:47:35)
en kötü kendini paketle.

  • _goddard_  (25.12.16 23:50:20)
ilişki boyutuna gittiğin, yani ilişki bile yok. ne gerek var?

  • pinkpeony  (25.12.16 23:52:58)
erkeğim. bir aylık böyle bir etkileşmem olsa yılbaşında hediye almayınca bozulmam ama alırsam da mutlu olurum, güzel olur. ha peki ben karşımdakine hediye almayı düşünür müyüm, evet aklıma gelir ama galiba ben de buraya gelip sorardım.
Bence 100-200 arasına pek gerek yok, ha tam cuk oturan hah bu dedirten hediye olur,paran da vardır, o para belki verilir ama 50-100 liralık bence yeterli.Amaç bak aklımdasın mesajı vermek.

kazak daha az riskli, bir zevk konusu olarak parfüm çok karmaşık bir konu. hem o fiyat aralığında parfümlere yanaşılmamalı. kazak olabilir, klasik olursa olsun yahu hediyenin klasiği marjinali olmaz. Yani almasan da olur, illa alıcam diyorsan parfüm alma kazak al.
  • AWD  (25.12.16 23:58:06)
Yılbaşında birlikte bişyler yapacaksanız 50₺ civarı bişy alabilirsin bence. Yukarıda söylenmiş d&r tarzı obje ya da kitap olabilir. Giyim-parfüm şeyleri için çoookk erken.
Birlikte geçir(e)meyecekseniz hiç alma.

  • megalomaniac  (26.12.16 01:50:07)
aynı durumdayım. ben küçük bir şey alacağım çünkü aramızda esprisi oldu. (çakmak) mx 50 tl vericem yani. ve paket filan da yapmayacağım al sana aldım diyip koyucam öylece.

100-200 fazla bence. ve içinizden geliyorsa abartmadan verin gitsin.hediye alan herkes mutlu olur.ertesi gün ayrılacak olsanız bile.
  • blacksky  (26.12.16 10:38:29)
ilişki olarak bi tık üstündeyim sanırım, 2 aydır görüştüğüm biri var ve ilişki boyutunda. 100 liraya kadar bişi alıcam ama o bana almazsa da sorun etmem bi beklentim yok yani, erkeğim

  • mirty  (26.12.16 10:57:10)
kadınım, ben de aynı durumdayım. yaklaşık 2-3 aydır görüşüyoruz, son zamanlarda da biraz ilişki başlamış gibi oldu. ben almak istiyorum ama almak için param, bakmak için de vaktim yok. ama o bana alır diye düşünüyorum kesin, o yüzden alıcam galiba. keşke öğrenebilsem. :)

  • nıç  (26.12.16 11:44:32)