[]

iade edilen ürünlere ne oluyor?

mesela internetten bir sürü sipariş iade oluyor. 14 gün koşulsuz iade hakkı var. alan kişi kutusunu açmış poşetlerini yırtmış ve iade ediyor. iade de onaylanıyor.

peki bu ürünler ne oluyor? yani kullanılmış olan ürünler nasıl bir işlemden geçiyor?

teknik olarak işin içinde olanlar cevaplarsa sevinirim.

 
refurbished oluyor, paketi yenileniyor ve başka birisine sıfır diye satılıyor. özellikle bu herkesin dilinden düşmeyen iphonumu sıfırladılar kanka muhabbeti bunun kanıtı. kimse kimsenin babasının hayrına 3 bin liralık telefonu kenarı çizildi diye sıfırını vermez sonuçta. tamir gören iphone'lar onlar.


  • masa penisi  (25.12.16 22:33:32 ~ 23:01:22) 
internette marketten ucuza aldığınız telefonlar var ya, onlar işte...


  • benim adim kerim hepinizi severim  (25.12.16 22:44:08) 
Birçok site ambalajlad problem varsa iadeyi almıyor


  • skahvecioglu  (26.12.16 00:03:22) 
outlet ürün olarak satılıyor bazı sitelerde. mesela teknobiyotik: goo.gl


  • illegalstar  (26.12.16 14:56:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.