bu ojeleri türkiye'de nerde bulabilirim?

bu şekilde ama. mat ya da bunun ayarında olmayanı değil

i.hizliresim.com

bu ikisini :(

ilk fotoğraftaki oje değil. ojenin üstüne simli bişeyler(toz) uygulayarak yapılıyor.
nereden bulabileceğin konusunda yardımcı olamayacağım malesef :/

  • elyaf  (25.12.16 22:18:21)
yok top coat diye bişi zaten de, ojenin üstüne sürülen. toz olmaması lazım. videosunu izlemiştim. normal oje gibi bi kat sürüyolar.

  • rajaz  (25.12.16 22:19:59)
soruya cevap olmayabilir ama yapıştırma oje olarak bulabilirsiniz bence, öyle mi deniyor emin de değilim. nail stickers olarak bakın olmadı

  • depol  (25.12.16 22:21:20)
Google'dan biraz arattım da aynı istediğiniz şekilde metalik görüntü Dashing Diva denilen takma tırnak ile oluyormuş.

www.youtube.com

Eğer tam bu şekilde değil de metalik görüntü isterseniz; Dior ve Chanel'in de ojeleri varmış ama bu kadar metalik görüntü yok.

Edit: yanlışlıkla angelus'un hesabından yazmışım da ben neferkitty :D
  • angelus  (25.12.16 22:22:37 ~ 22:26:36)
www.youtube.com

bu ürünler tam olarak. ama türkiye'de satışı yok. aliexpress'ten alcaz yine anlaşılan :/
  • rajaz  (25.12.16 22:23:51)
Bu metalik moda ilk çıktığında Bülent Ersoy ''yeni yaptırdım tonla para verdim'' filan demişti, İstanbul'da filan illa ki yapan salon vardır ama çok pahalıdır. En iyisi aliexpress'ten almanız.

  • angelus  (25.12.16 22:25:40 ~ 22:26:06)