şu tarz kazakları nerede bulurum?

harika değil mi yahu tamda bu tarz desenli şeyler arıyorum ama bulamıyorum :( adları ne bunun ne diyorlar? ve nerede bulurum bu tarz kazaklar?

i.hizliresim.com

edit: fotoğraf fargodan fargo izleyin güzel dizi :P

hm berkha pull n bear falan kılkuyruk şeyleri satılan mağazalarda. bir de vintage satan leş yerlerde.

  • anon1m  (25.12.16 20:46:41)
pull&bear'da bulamazsın artık. yeni sezonda yok bu tarz şeyler. bershka'da da artık yok diye biliyorum.

  • mind mischief  (25.12.16 20:50:05)
Kotonda gördüm yuvarlak yakalı 2 model vardı.kiğilida falan da olabilir. Bulundugum şehirde fazla magaza yok

  • curukturpkokusu  (25.12.16 20:54:48)
@sour, stradivarius?

  • mind mischief  (25.12.16 21:54:19)
Diziyi netten mi izliyorsun

  • all girls dream  (25.12.16 22:10:30)
@anon1m amma laf saymış, ama kazak mikemmel bi kazak, çok beğeniyorum ben de bunları. h&m'e baksanıza, bide evet koton'da da buna benzer şeyler gördüm sanırım.

  • pamuk helvalar cebe  (25.12.16 22:32:32)
pull bear'da kirmizili benzer desenlisini gormustum. 69 mu 79tl mi neydi

  • jedilance  (25.12.16 22:43:55)
harbi ya ben mad men izledim en son sonra hiç bir diziye başlamadım. ne diyorsun fargo dizisini cidden tavsiye eder misin :)
ben geçenlerde colin's-te görmüştüm böyle bir kazak.

  • keep out  (25.12.16 23:52:37)