aracımı hasta annem var diyerek alan kişi galerici çıktı

aracı hasta annem bilmemne diyerek alan kişi galerici çıktı. yakın zamanda daha yüksek bir fiyattan ilan vermiş.

Yememiştim hasta annem senaryosunu ama yinede koyuyor, ben iyi fiyata sattığımı dusunuyorum. O açıdan bana intro ve outroluk bir sey yok aslında.

Ama bilemedim pislik yapmak gerekir mi simdik?

Abi bu saatten sonra ne yapsan o pislik daha da pisleşir. Bence dokunma artık. Laf sokarsın altından kalkamaz gelir silah çeker it.

Zaten giren çıkan yok diyorsun. Akışına bırak.
  • bir ileti paylastim  (25.12.16 12:52:20)
mesaj attım hasta annem var 24 olur mu diye:)

  • anonymice  (25.12.16 12:52:57)
Facebook hesabi falan varsa oraya yaz. Rezil olsun diyecegim de adamda utanma yok belli. Is ahlaki sifir.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (25.12.16 13:02:55)
bence de hiçbir şey yapma, gerek yok. kaç para yukarıdan koyduğunu merak ettim yalnız ilanı.

  • hayati cozemeyen adam  (25.12.16 14:03:31)
konuyla alakasız ama ''bana intro ve outroluk bir sey yok aslında'' kalıbı güzelmiş ^^ thums up.

  • stanhiver  (25.12.16 14:06:33)
iyi bir fiyata satmışsın. beklediğinden iyi olduğu belli. daha ne istiyorsun. adamın annesi hasta diye ucuza vermemişsin. yani adamın yalan söylemesi seni zarara sokmamış ki hır çıkarmaya çalışıyorsun. adam satıcı elbette ki fazlasına satacak. galericiler çakaldır elbette ama bu olayda değil.

  • birakin mermiler havada kalsin  (25.12.16 14:58:50)
iyi fiyata sattıysan gerisinden sanane. yalanları ayağına dolaşır bi noktada, bırak ilahi adalet ya da karma halletsin.

  • manuel mandalina  (25.12.16 15:06:35)
özellikle ankara/pursaklarda bu tipte olan birinin 2-3 hikayesini okudum Facebook Ankarada Trafik sayfasında. Baya baya bunu alışkanlık olarak yapıyor.

  • MiraTaurus  (25.12.16 17:07:02)
sanane abi? satmış gitmişsin, daha ne? demek ki yeterince iyi fiyata satamamışsın.

ticaretin olayı budur zaten, ucuza alıp aldığının üzerine satman lazım. adam senden daha tecrübeli, tokatlamış geçmiş, sen de hala iyi fiyata sattığını düşünüyorsun.
  • roket adam  (25.12.16 19:12:08)
bana intro ve outroluk bir sey yok aslında.

bunun tam anlamini alabilir miyiz :)

soruya cevap: yapacak bir sey yok, hasta annem var bana kac olur demek guzel olmus
  • fakyoras  (25.12.16 19:14:21)