[]

Sevgiliniz dişlerini fırçalıyor mu?

Kızlar bu konuda daha hassas oluyor, erkekler birçok şeyi olduğu gibi bunu da savsaklıyorlar. O yüzden soru genel olarak kızlara ama isteyen cinsiyet belirtebilir.

Sevgiliniz dişlerini rutin olarak günde 1-2 kez fırçalayan biri mi yoksa böyle bir alışkanlığı yok mu. Dişlerini günlük fırçalamayan biriyle öpüşür müsünüz?


 
Su an sevgilim yok belirtryim ama uyarırım kız arkadaşlarımı iliski başında. Hatta diş fırçalaması yeterli değil bana kalirsa, tavsiyem diş ipi kullanması yönünde. Bir iki sefer uyardiktan sonra dinlemezse kendi haline bırakırım kendi ağız sağlığı sonucta.


  • karacigerim vur kadehlere  (24.12.16 18:24:09) 
burada birisi yazmıştı vakti zamanında, dişlerimi fırçalamasam da bembeyaz diye.
diş fırçalamamak pisliğin daniskası beyaz olsa dahi. agız kokusuna hiç girmiyorum bile.
ilişkide bu alışkanlık çok çok önemli. agız sağlığı savsaklamaya gelmez.

soruya cevap: öbüşmem.
  • very big cat you.  (24.12.16 18:31:49) 
hiç fırçalamııorsa diş sağlığı açısından tabiki fırçalamasını söylerim. ama sevgilim de ben de genellikle yatmadan önce fırçalıyoruz. ha bazen çok uykumuz gelir, ya da kafamız güzeldir fırçalamayız. ya da birimiz fırçalamıştır diğerimiz üşenmiştir vs. gene de öpüşürüm hiç de iğrenmem, ne iğrencem ya canım o benim :)


  • istanbul kanatlarimin altinda  (24.12.16 18:41:33) 
fırçalıyor, bazen durduk yere fırçalamaya gidiyor hatta. ip de kullanıyor. diş hekimi ile beraber olmanın avantajlarını da yaşıyordur eminim. (selam cınıım :*)

genel anlamda fırçalamayanla öpüşmem. neler olup bittiğini bilen kimse öpüşmez bence.
  • bir ileti paylastim  (24.12.16 18:46:17) 
hatırlatmam gerekiyor bazen bazen de kendi fırçalıyor.
Ama bazen bıraksan 10yıl fırçalamaz gibi de geliyor bana :D
Valla ağız kokusu varsa öpmüyorum kaçıyorum zaten
  • fasulyek  (24.12.16 20:11:51) 
ağız kokusu için dil fırçalatın :D


  • bir ileti paylastim  (24.12.16 20:35:26) 
Dişlerini fırçalamıyorsa nasıl hala sevgili olabiliyor ki. Soruda mantık hatası var gibi. En azından benim için öyle.


  • vatandasacartcurtyok  (24.12.16 20:39:00) 
her yemekten sonra fircalamasi sabah aksam agiz bakim suyu ve dis ipi kullanmasi tercihim. gun icinde gerekli durumlarda naneli sakiz. lutfen.


  • tiredpanda  (25.12.16 01:06:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.