Kısırlaştırma sonrası kedilerde titreme neden olur?

3 bacaklı bir tripod erkek kedim var, daha önceden titreme yoktu ama ameliyat sonrası gün boyunca ara ara titremeler geliyor. genel hal huy davranışlarında sıkıntı yok, gayet eski huyları devam ediyor. ameliyat üzerinden tam 24 saat geçti şu anda ve aşırı zıpırlığı dışında her şey normal.

anestezinin etkisi falan mıdır acaba?

veterinere bir sorun.
ilk defa duydum.

  • blatta hiberna  (23.12.16 13:40:35)
Cok fazla usume olabiliyor anesteziden sonra. Bizim kedi kalorifer ustune cikma aliskanligi yoktu (elimizle koysak inerdi hemen), ameliyattan sonra 3-4 gun kalorifer tepesinden inmedi.

  • robokot  (23.12.16 15:36:32 ~ 15:36:55)
Benim kedim de doğumu sezeryanla yaptı ve kısırlaştırılması yapıldı sonraki gün yavruları emerken uykuya dalınca titremeye başlıyordu. 3-4 kez oldu. Tekrar veterinere gittik. Bazı testler yaptı ama normaldı herşey. 48 saat içinde serumlar dışında çok çok az yemek yemişti o nedenle tansiyon düşmesi gibi bişey olabilir dediler, çünkü oraya götürdüğümde herşey normaldi gece boyunca kaldı ve tekrar etmemiş durum. yemek vermeye çalışın ve dinlensin geçer muhtemelen

  • i am a legal alien  (23.12.16 20:46:00)