işid videosuna neden sahte diyorsunuz?

diğer işid yanlısı olan adamı bilmiyorum ama Sefer Taş kesinlikle kaçırılan bir Türk askeri. Herkes Sefer Taş'ı bırakıp diğer adama yoğunlaşıp video Türk askerini karalamak için çekilmiş, sahte vs diyolar. Siz böyle yaparsanız AKP napsın, bu olay iyice patladıktan sonra hükümet o işid yanlısı adama yoğunlaşıp video sahte diye yırtmaya çalışacak.

Buyrun Sefer Taş:

tr.sputniknews.com

Aktrollere boşa mı maaş veriyolar
Sahte diyecekler tabi

  • rentts  (23.12.16 09:58:52)
işlerine gelmeyen her şey sahte, yalan, montaj.. şimdiye kadar böyle yönettiler bu ülkeyi.

  • peggy  (23.12.16 11:11:54)
ışid yanlısı dediğiniz kim? Fetih Şahin mi? Öyleyse bu bilgi nerede mevcut?

  • nıç  (23.12.16 11:35:00)
e suriye politikaları geldiğimiz noktada patladı. gerçekle yüzyüze gelince dansöz gibi kıvırıyorlar.

bakın yakın zamanda "fırat kalkanı çok süper oldu, artık geri çekiliyoruz" diyecekler. pyd de iki kantonu elini kolunu sallayarak birleştirecek.
  • babilbaligi  (23.12.16 13:07:00)
aktroller dışında kimse sahte demiyor.

sahte olması için ortada bir sebep yok çünkü.
  • tchuck  (23.12.16 13:08:32)
fake diyemeyenler de şöyle:
i.hizliresim.com
yöntemlerle akıllarını gerçekten uzaklaştırmak istiyorlar. akılları almıyor. kendileri de biliyor ne olduğunu.
  • vizdilva  (23.12.16 16:17:47)