[]

hepsiburada ürünlerin seri numaralarını tutuyor mu?

Faturada sadece ürünün ismi geçiyor.
1. Kendi veritabanlarında faturadaki ürünlerin seri numaralarını tutuyorlar mıdır?
2. Alınan ürünün seri numarasını satıcıya bildirip garantisini başlatıyorlar mı?


 
eticaret siteleri ürün seri numaralarını tutmuyor. sıradan bir elektrikli ürün ise, fatura tarihi geçerli oluyor garanti başlangıcı için. ama kurulum yapılan bir beyaz eşya ise, ya da direk adrese teslim edilen kurulum yapılmayan bir beyaz eşya da olsa, tedarikçiden çıkış tarihini sgaranti başlangıç tarihi olarak tutuyorlar.


  • gazozailacatmauzmani  (22.12.16 21:23:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.