flora düzenleyici veya ne...

yüksek ihtimal fare dolaşmış tezgahta bulunan sebze yemeğini yedim.
özeti şöyle: sebze geceden tezgahta kalmış sabahına pişirilmiş. sonradan ekmekliğin kapağı açık, ekmek poşetinin de parça pünçük olduğu görüldü. ekmeğe dokunulmamuş poşeti parçalamış bırakmış. (ekmek atıldı tabii) fare veya kedi olabilr dendi.
olay olalı 3 gün oluyor, o günden bu yana karnımda motocross yarışları var, doğum sancısı çekmekten beter hallardeyim. hafif ateş oldu iki üç kere. başka olağandışı bi durumum yok.

flora düzenleyici alam dedim, hangisini önerirsiniz?

doktora git adlı düzenleyiciden al

  • masa penisi  (22.12.16 17:46:14)
uh, florayla falan alakasi yoktur, psikolojik degilse muhtemelen bir sey kapmissin (bakteriyel veya viral olabilir), ne oldugu da anca tahlille anlasilir. doktora gitmen gerek direk.

  • robokot  (22.12.16 17:50:28)
benle beraber aynı yemeği yiyenlerde ertesi günü akşamına çok gaz olmuş sonra geçti. onlar ertesi günü yediğimiz mercimeğe bağladılar durumu. hiç birimizde mide bulantısı ishal olmadı. bende gaz var bi tek.

bana kalırsa benim sıkıntımı flora düzenleyici çözecek gibi. yine de "dohtor baksın bi"mı diyonuz?
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (22.12.16 18:32:23 ~ 18:34:01)