[]

Apple'cılar bakabilir mi?

Şimdi annemin bir ipad mini'si var 2013 yılında şirketin verdiği, emekli olunca şirket geri istiyor ya da 550 tl ver sende kalsın diyor. Hiç bilmediğimden soruyorum sizce bu fiyat nasıl? Bir de eğer bunu geri verip yeni bir ipad alsak, yüklediği oyunlardaki geçtiği bölümler falan yeni ipad'de de eskisi gibi olur mu yoksa sıfırdan mı başlar?
 
Yeni ipad alacaksanız verin 550 tl alın bildiğiniz cihaz. Yeni ipad almayacaksanız tablet ile işim olmaz dersen ipad'i ver gitsin. Oyunlar bölümler giriş yaptığınız acc. ile alakalıdır cihazdan değil.


  • gozu acik sevisen yahudi  (22.12.16 17:18:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.