Yılbaşında bir köy okulunu sevindirelim mi? *capsli*

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.

Hakkari Yüksekova'da elektrik ve telefon hatlarının çok zor çektiği bir köy okulunun öğrencilerine atkı, bere ve eldivenden oluşan setler hazırlayıp gönderdik tek tek. Capsler ekte. Bugün yarın okula ulaşır ancak okulun aynı zamanda A4 kağıdından futbol topuna kadar birçok ihtiyaçları da var. Ben elimden geldiğince yaydım listeyi ve bir kısmı alındı ancak hala açığımız mevcut. Dilerim ki yıl sonuna kadar okul için de bir yeni yıl hediyesi olsun.

Listede 9.57 TL'den başlayan ürünler de mevcut, bir tane bile alıp gönderilse eğitim için kar. Listeyi öğretmenler hazırladı. Siz aynı ürünü çok daha uygun bir yerden bulup da gönderebiliriz.

Haydi be arkadaşlar! İlgilendiğiniz, almak istediğiniz ürün olursa buradan yazmak istemeseniz bile beni yeşillendirseniz?

Modlar, bir süre üstte kalabilir mi?

Up olması açısından soru şeklinde açıyorum duyuruyu. Belki aynı zamanda birlikten kuvvet doğar. Belki birileriyle paylaşırsınız? Belki sizin vesilenizle bir ihtiyaç sahiplenir.

docs.google.com

Doğrudan alıp gönderebilirsiniz tabii. Ancak bu noktada koordineli ilerlemek mükerrer gönderimleri önlemek veya hangi ürünlerin açıkta kaldığını takip etmek açısından oldukça önemli. Almak istediğiniz bir ürün olursa, bana özelden bilgi verirseniz ben okulun açık adresini sizinle paylaşır, siz ürünü aldığınızda da anında listede "alındı" olarak işaretlerim. Yani siz bana herhangi bir ürün veya para göndermeden direkt kendiniz satın alarak siparişinizi okula göndermiş olursunuz :) Okuldan fotoğraflar geldikçe yeni bir duyuruyla paylaşırım ^^

Başka bir okula anasınıfı açtığımızda da bu şekilde ilerlemiştik. Hatta bu yaz o okulu ziyaret etmiş ve fotoğrafları paylaşmıştım ^^
  • dessy  (22.12.16 16:34:52)
Listemiz pek bir şenleniyor, yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler!

Anonim kalmalarını istedikleri için nick belirtmiyorum lakin Renkli Mukavva, 6. sıradaki İlk Okullar için Zeka Oyunu ve A4 kağıt ihtiyaçlarının hepsi karşılandı ^^

Geriye kalan tüm ihtiyaçlar için listemiz hala açıktır ;)
  • dessy  (23.12.16 08:48:54)
Futbol topları da karşılandı ^^

  • dessy  (23.12.16 09:48:21)
Manometre, İngilizce Afişler ve Beden Eğitimi Dubaları da alındı. ^^

Listeye bugün göz atmak isteyen olursa ne süper olur ^^
  • dessy  (26.12.16 14:46:14)