irana gezi

bir kız arkadaşla irana gideceğiz de ..Kızlı erkekli gidince bize evlilik cüzdanı falan sormazlar dimi ?

1-Nereleri tavsiye edersiniz ?
2-Kızlı erkekli gidince sıkıntı olur mu ?
3-5 6 günlük bir gezinin maliyeti ne olur ?

sormuyorlar. kızlı erkekli aynı odada birkaç otelde kaldık.
ucuz olduğu için çok maliyetli olmaz.
kızlı erkekli gidince sıkıntı olmuyor ancak sarmaş dolaş etrafta dolanmayın tabii.
  • dessy  (22.12.16 15:16:29)
biz yıllar önce gittik, evlilik dert değil. maliyeti hatırlamıyorum ama türkiye'den çok daha uygundu, nispeten pahalandıysa bile uygun olur herhalde.

tebriz, tahran, ısfahan, kendovan, şiraz (ilgi alanlarınıza göre değişebilir ve artabilir de zaten kendovan spesifik olsa da diğerlerini hiç görmeden iran görmüş olmak zor. yalnız her şehirde bir gün kalarak da o şehirleri görmüş olmak imkansız. bence 5-6 gün ancak iki şehir hakkında fikir verir. tabii yaklaşım meselesi.
  • tedirginlik hucresi  (22.12.16 22:29:20)
Şiraz'daki bağ-ı irem ve persepolis(tahtı cemşid) görülmeye değer.

  • it will be a new life  (22.12.16 22:37:32)