yemek tarifleri sitesi için instagram takipçisi

selamlar,
5-6 ay önce bir yemek tarifleri sitesi açtık. 3 arkadaş. 25-30 adet yazarımız var. tariflerini yüklüyorlar. biz de bu tarifleri facebook ve instagram sayfalarımızda yayınlıyoruz. yazarlarımızı da genellikle instagram üzerinden iletişime geçerek bulduk.
Facebook sayfamız yaklaşık 28bin kişi tarafından beğenildi. Ancak instagram sayfasının takipçi sayısı çok az. 750 civarında şu an. Bunun hızla artması için ne yapabiliriz? Hediye veren yarışmalar da yapabiliriz, en çok hangi şekilde takipçi kazanabiliriz? Burada gerçek takipçiden bahsediyorum. Satın alınan vs değil.
Bu sektörde bireysel olarak tarif yayınlayan kişiler 30bin, 50bin, 100bin takipçileri var. 1m olan bile var :) nasıl oluyor bu işler?
teşekkürler.

instagress kullandırtıyoruz biz sosyal medya takipçisi arttırmak isteyenlere, 3 gün ücretsiz kullanım veriyor deneyin. belli tagları ve lokasyonları girip o insanlara like yorum vs atıyor onlar da geri dönüş yapıyor. en son bir dövmeci arkadaşta kullandık baya işe yarıyor.

  • masa penisi  (22.12.16 10:14:40)
bir arkadasim asci oldu, 20k takipcisi var. muhtemelen tum vaktini instagramda geciriyor. ne zaman bir fotografini begensem benim bir kac fotografimi geri begeniyor. nereye baksam adam o fotografi daha once begenmis. hatta yorum da olursa daha etkili.

ikinci yol da hediye vermektir. bu fotonun altina tarifi begenebilecek 3 arkadasinizi tagleyin gibi seyler.
  • jimicik  (22.12.16 10:34:07)