xhamster sitesine giremiyorum ?

iyigeceler biliyorum sapık bir konu açtım ama girmem lazım programsız bir şekilde hangi ip numarasını yazsam girebilirim acaba 208 ile başlayanı deniyorum ama açılmıyor o site ..girebilen varmı acaba butür sitelere aranızda beyler

IP'den engelli olduğu için o şekilde girebileceğini sanmam. VPN türü program şart.

  • harzem  (22.12.16 01:53:21)
Proxy yaz googlea. O siteler aracılığıyla gir. İnanılmaz yavaş olur ama söyliyim

  • glamdr1ng  (22.12.16 01:53:21)
Zenmate eklentisini kur.

  • Adramelekhh  (22.12.16 02:00:52)
opera tarayıcıda kendliğinden vpn oluyor. reklam yok, hantallık yok.
her türlü siteyi de açıyor. bunu da denedim, çalışıyor :D

  • m e b  (22.12.16 02:05:58)
opera kişisel verilerimizi kolombiya'ya satıyor, kurmayın.
(tayyip opera'yı da duysun kapatsın diye mi uğraşıyorsunuz)

  • g7mor  (22.12.16 09:13:23)