Spotify

Parasını hak ediyor mu sizce? Hangi özelliklerinden dolayı hak ediyor?

Çevrimdışı dinleme olayı guzel. Biz arklarla kampanyadan almıştk yıllık 30 TL falandı ben memnunum

  • gazozailacatmauzmani  (22.12.16 00:37:07)
aylık 3 lira veriyoruz. 10 lira verirken de hak ediyordu. çünkü süper hızlı ve kolay kullanımlı arayüzü, pek çok müziği barındırması, istediğin albümü çat diye indirebilmen ve sonra offline dinleyebilmen internet harcamadan vs.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (22.12.16 00:39:54)
sonuna kadar hak ediyor.

hiç bilmediğim parçalar keşfettim, offline olayı var.
  • nucleon  (22.12.16 00:42:21)
Hak ediyor. Her istediğim şarkıyı her istediğim yerde dinleyebilme imkanını sunuyor bana, çok güzel şarkılar ve gruplar kattım arşivime sayesinde, daha ne olsun.

  • devilred  (22.12.16 00:49:13)
Ses kalitesi yeterli bence.

  • zxcd  (22.12.16 00:50:57)
ugrasmiyorsun.

arama cubuguna yaz ve dinle.
  • varg  (22.12.16 01:46:01)
kesinlikle hakediyor.
aylık 10 tl veriyorum ben de.

Discover Weekly ve yeni müzik radarı vs. en çok kullandığım özelliklerinden.
Bir de sevdiğiniz bir listenin radyosunu oluşturup ona benzer müzikleri getiriyor önünüze, ve bu da çok muhteşem bi özellik.

arkadaşlarının dinlediklerini de görebiliyorsun yanda.
çevrimdışı dinlemeyi tekrar söylemeye gerek yok sanırım :)
  • safepassage  (22.12.16 09:30:52)
ben kendi mp3lerimin yanımda olmasını tercih ediyorum. o yüzden spotify'e kişisel olarak karşıyım

  • masa penisi  (22.12.16 10:17:47)
Çevrimdışı ve kütüphane olayı çok güzel ama birde last.fm veya pandora gibi yeni şarkılar keşfetmeyi geliştirse tadından yenmez.

  • murtiii  (22.12.16 11:59:07)