[]

Symphony Of Destruction

selam,

whiplash filminden esinlenerek bi profesyonel davulcu Symphony Of Destruction ile bu filmi birleştirip bi video yapmıştı. matrak birşeydi.

onu buldurabilecek olan varmı :D

 
oha hiç duymamıştım bunu, bulunursa bende görmek isterim.


  • the coolest dude  (21.12.16 22:52:25) 
up.

ben de duymadım. meshuggah falan duydum bulursa biri sevinirim.
  • slashedduff  (22.12.16 14:19:56) 
bende duymadım ve merak ettim. nasıl bir videoydu? biraz anlatırsanız belki o şekilde arayabiliriz. her türlü detay işe yarar. adam nasıl biriydi, nasıl bir yerde geçiyordu, whiplash ile nasıl bir bağlantı kurulmuştu, davulun markası neydi, ortam nasıldı ve aklınıza gelen başka şeyler nasıldı?


  • windowsguvenlikduvari  (22.12.16 14:59:49 ~ 15:07:30) 
trollenmiyoruz umarım :) ben de çok merak ettim. detaylar geldikçe sonuca varabiliriz.


  • march 13  (22.12.16 15:34:39) 
takipteyiz


  • bass solo take one  (22.12.16 15:36:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.