Para kaybettim ya

Bulamiyorm teselli eder misiniz :))

Bundan sonra dikkat et. Kolay kazanılan bir şey değil gerçekten. Bir paket sigara daha az içecek olmana da seviniyorum içten içe ama :)

  • bedbed  (21.12.16 21:36:40 ~ 21:37:21)
itibarını kaybetmektense para kaybet boşver takma kazanılır yine, ölümlü dünya, birgün öleceğini düşününce herşeyin önemi azalıyor nasılsa.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (21.12.16 21:39:19)
olur ederim. bi yerden çıkar ve mutlu eder o kesin.

rabbim sevdiği kulunun önce bir şeyini kaybettirir sonra da buldururmuş, amin.
  • tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin  (21.12.16 21:41:02)
çalışır kazanırsın. boşver. 5 yıl önce çok büyük bir ziyafet çekmişsin gibi düşün. :D

  • bohr atom modeli  (21.12.16 21:42:22)
sen daha iyilerine layıksın :)

  • eksisozluk kullanici sozlesmesini okudum  (21.12.16 21:59:04)
ne kadar kaybettin? ben böyle durumlarda "amaan benim ya da sevdiğim birinden çıkacaktı belki. cana geleceğine mala gelsin" diyerek teselli ediyorum kendimi.

  • matilda  (21.12.16 22:05:55)
Tesellisi yok neredeyse 1 yıl olacak 400 lira kaybettim hala hatırladıkça içim yanar.

  • mutekebbir  (21.12.16 22:23:20)
ben çaldırmıştım üzüldüm kaybedersen daha az üzülürdüm sanırım.
en azından bulunma ihtimali var öyle düşün.

  • basond  (21.12.16 22:37:31)
istiklal caddesinde bankamatikten 500 tl cekip almadan gitmistim. geri dondugumde yoktu ve ertesi gunu bankaya gittigimde (para bir sure sonra geri cekiliyomus o bankamatiklerde) alinmis demisti...

  • seljax  (21.12.16 23:03:37)