[]

Avrupa'da içlik giyme kültürü var mı

Doğu ve kuzey avrupa bizden daha soğuk olabiliyor. Oralarda da bizdeki gibi içlik giyme alışkanlığı var mıdır acaba, anneler çocuklarına "- oğlum hasta olacaksın giy şunu içine çükün düşmez" diye eline içlik tutuşturuyor mudur acaba?
 
yetişkin erkekleri pek bilemiyorum- hiç ecnebi bir adamın iç çamaşırını görmedim de (yazın sokakta yarı çıplak dolaşanlar hariç, bir de 2010dan önceki ultra düşük bel modası hariç, gördüğüm kadarıyla o ergenlerde yoktu içlik).
ama küçük çocuklarına külotlu çorap giydiriyorlar aynı kız gibi :)

  • niye ama  (21.12.16 19:19:50) 
Berlinde iclik giyen cok insan var. Iskandinav ulkelerinde daha da cokdur. Kisaca bati avrupada kimse kimsenin ne giydige karismadigi icin herkes kendi tercihine ve rahatina gore giyiyor. Avusturya ve isvicrenin kayak bolgelerinde icliksiz olmaz zaten.


  • emrahday  (21.12.16 19:21:19 ~ 19:22:35) 
ciddi oranda var. termal içlik tayt gibi çoğu erkeklerde.

bunun yanında özel kışlık termal pantolon kullananda oldukça fazla.

şunun gibi
www.amazon.de

ben geçen senelerde çok kullanmıyordum zira genelde kışlar daha sıcaktı avusturyada, bu sene çok soğuk seyrediyor. giyiyorum.
  • kurnaz  (21.12.16 20:08:55) 
var ve base layer çok önemli.


  • christopher nolan  (21.12.16 20:13:51 ~ 20:14:00) 
Var. Herkes giyiyor.
Kadinlar etek giyecekleri zaman termal opak corap giyiyorlar mesela.

Erkekler de kadinlar da gece cikacaklari zaman giymiyolar pek, belki sevisirim donu gibi oluyor ama genelde taksiyle geliyolar zaten clublara filan. Ya da metro/tramvay/otobus duragi yakin lluyor zaten.
  • kuehles blondes  (21.12.16 20:23:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.