Radyo tiyatrosu?

Selamlar.

Küçük bir gezegene yolculuk (beğendim)
Saatleri ayarlama enstitüsü (beğendim)
Bir idam mahkumunun son günü
Mahallenin kabadayısı
Fizikçiler
Aya yolculuk (beğendim)
Komser Nevzat ( başta beğenmiştim sonradan sıktı)
Monte kristo kontu (beğendim)

Bunları dinledim. Beğendiklerimi yazdım. Bu beğendiklerimi de dikkate alarak bana radyo tiyatrosu tavsiye edebilir misiniz?

Şunu dinlemelisin dedikleriniz neler?

inatçı izak (jules verne)

mavi trenin esrarı (agatha christie)

ntv'nin mikrofondaki hayalet serisi çok güzel (gordion, zaman gezginleri, dengeci, istifa vs twilight zone kıvamında)

ankarada yaşıyorsanız arşivimi verebilirim size :)

edit:

bence katil öldürdü (yeni bir yapım ve farklı bir tarzı var, tür komedi)

tuhaf bir yol öyküsü

Antigone

bay valserin kargaları (harikadır)

timsah (dostoyevski, zeki alasya-metin akpınar seslendirmiş yanlış hatırlamıyorsam)

arşivi vereyim dedim ama www.radyotiyatrosu.net burada var zaten bendekilerin hepsi :)
  • mezarkabul  (21.12.16 16:21:47 ~ 16:26:27)
@mezarkabul teşekkür ederim. Bunlar beni bir süre götürür. :)
İnatçı izak ve bay valserin kargalarıyla başlamayı düşünüyorum. :)

Malesef ankara'da yaşamıyorum.
  • premium hayat yan gel yat  (21.12.16 17:28:54)